Adres
Zabrze, ul. Cisowa 7d

E-mail
sekretariat@mak-dom.pl

Telefon
32 278 24 27

Godziny otwarcia
pn-pt: 7-15

Aktualności

Wigilia 2020

Informujemy, że w dniu 24.12.2020 (Wigilia) biura spółki będą nieczynne. Wszelkie awarie można zgłaszać pod numerem telefonu pogotowia awaryjnego - 032-278-24-27.

Mniejsze rachunki za wode - podlicznik wody ogrodowej

W związku z trwającym sezonem letnim, przypominamy wszystkim mieszkańcom, których nieruchomości posiadają ogródki lub inne tereny rekreacyjne o możliwości obniżenia rachunków za wodę poprzez montaż podlicznika wody ogrodowej - pozwala to zaoszczędzić na rachunkach, gdyż woda z takiego podlicznika, używana do podlewania roślin etc. nie posiada doliczonej opłaty za odprowadzenie ścieków, więc jest tańsza o 10,37 zł /m3.

Wszystrkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, lub bespośrednio z ZPWiK pod numerami telefonów 032-275-52-15 lub 032-275-52-24.

Letnia przerwa w dostawie ciepła

ZPEC Sp. z o.o. zawiadamia, iż w związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na miejskiej sieci ciepłowniczej nastąpi letnia przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz wentylacji:

od dnia 03.08-14.08.2020 r. dla odbiorców przy ulicach:

- Dzierżona

od dnia 17.08-28.08.2020 r dla odbiorców przy ulicach:

- Banachiewicza 1,3,5,7,9,11

- Heweliusza 12,20.

Ogłoszenie w związku z pandemią COVID-19.

W związku z aktualną syhtuacją sanitarno-epidemiologiczną związaną z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19 pragniemy przekazać Państwu kilka ważnych informacji związanych z funkcjonowaniem Mak-Dom sp z o.o. w najbliższym czasie:

-Biura spółki i punkt kasowy pozostają zamknięte do odwołania, o czym zostaną Państwo poinformowani, lecz nastąpi to dopiero po wydaniu stosownych rozporządzeń przez odpowiednie organy.

-Wszelkie sprawy można wciąż niezmiennie załatwiać telefonicznie lub drogą mailową, do czego serdecznie zachęcamy.

-Obecnie wszystkie zarządzane przez nas wspólnoty, które jeszcze nie miały zorganizowanych zebrań sprawozdawczych otrzymywać będą sprawozdania wraz z informacją dodatkową do skrzynek pocztowych, będzie to realizowane sukcesywnie w najbliższych dniach, prosimy więc o cierpliwość i regularne sprawdzanie skrzynki na listy.

-Jeśli sytuacja się przedłuży, będziemy wdrażać dla chętnych wspólnot możliwość głosowania nad uchwałami na odległość na specjalnie przygotowanych do tego formularzach, które wtedy udostępnimy.

Życzymy Państwu dużo zdrowia!