Adres
Zabrze, ul. Cisowa 7d

E-mail
sekretariat@mak-dom.pl

Telefon
32 278 24 27

Godziny otwarcia
pn-pt: 7-15

Aktualności

Przerwa w dostawie wody - os. Dzierżona

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z koniecznymi pracani na sieci wodociągowej, w dniu 24.09.2020 nastąpi przerwa w dowtawie wody w godzinach 16-19 na całym os. Dzierżona.

Letnia przerwa w dostawie ciepła

ZPEC Sp. z o.o. zawiadamia, iż w związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na miejskiej sieci ciepłowniczej nastąpi letnia przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz wentylacji:

od dnia 03.08-14.08.2020 r. dla odbiorców przy ulicach:

- Dzierżona

od dnia 17.08-28.08.2020 r dla odbiorców przy ulicach:

- Banachiewicza 1,3,5,7,9,11

- Heweliusza 12,20.

Ogłoszenie w związku z pandemią COVID-19.

W związku z aktualną syhtuacją sanitarno-epidemiologiczną związaną z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19 pragniemy przekazać Państwu kilka ważnych informacji związanych z funkcjonowaniem Mak-Dom sp z o.o. w najbliższym czasie:

-Biura spółki i punkt kasowy pozostają zamknięte do odwołania, o czym zostaną Państwo poinformowani, lecz nastąpi to dopiero po wydaniu stosownych rozporządzeń przez odpowiednie organy.

-Wszelkie sprawy można wciąż niezmiennie załatwiać telefonicznie lub drogą mailową, do czego serdecznie zachęcamy.

-Obecnie wszystkie zarządzane przez nas wspólnoty, które jeszcze nie miały zorganizowanych zebrań sprawozdawczych otrzymywać będą sprawozdania wraz z informacją dodatkową do skrzynek pocztowych, będzie to realizowane sukcesywnie w najbliższych dniach, prosimy więc o cierpliwość i regularne sprawdzanie skrzynki na listy.

-Jeśli sytuacja się przedłuży, będziemy wdrażać dla chętnych wspólnot możliwość głosowania nad uchwałami na odległość na specjalnie przygotowanych do tego formularzach, które wtedy udostępnimy.

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Mniejsze rachunki za wode - podlicznik wody ogrodowej

W związku z trwającym sezonem letnim, przypominamy wszystkim mieszkańcom, których nieruchomości posiadają ogródki lub inne tereny rekreacyjne o możliwości obniżenia rachunków za wodę poprzez montaż podlicznika wody ogrodowej - pozwala to zaoszczędzić na rachunkach, gdyż woda z takiego podlicznika, używana do podlewania roślin etc. nie posiada doliczonej opłaty za odprowadzenie ścieków, więc jest tańsza o 10,37 zł /m3.

Wszystrkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, lub bespośrednio z ZPWiK pod numerami telefonów 032-275-52-15 lub 032-275-52-24.

Więcej artykułów…

  1. Wpis z dnia 08.06.2018